Katar Hava Kargo

Ortadoğu’ da bulunan Katar, resmi adıyla Katar Devleti Arap yarımadası’ nın doğusunda bulunan bir Basra Körfezi ülkesidir. Tek kara sınır komşusu Suudi Arabistan olup, diğer tarafları Basra Körfezi ile çevrilidir. Kuzeybatısında Bahreyn, batı ve güneyinde Suudi Arabistan, doğusunda Birleşik Arap Emirlikleri ve kuzeyinde İran bulunur. 2 buçuk milyon nüfuslu Katar ülkesi ekonomik geçim kaynağı petrol ve doğalgazdır. Bu sebeple dünyanın en zengin ülkeleri arasındadır. Ülkede hemen hemen hiçbir tüketim maddesi üretilmemekte, dışarıdan ithal edilmektedir. Katar Doha’ da bulunan Hamad International Airport sayesinde hava kargo hizmetleri oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Bir yerden başka bir yere en hızlı ve güvenli taşımacılık hava kargo ile mümkündür. İstanbul merkezli Türk havacılık firması olan Airlojistik de Katar Doha Uçak Kargo taşımacılığında en güvenilir marka olarak her geçen yıl daha fazla kişinin tercihi olmaktadır.

” Katar ülkesine göndermeniz gereken çok acil evrak yada paketiniz mi var? Bu gönderi nasıl sorunsuz ve sıkıntısız bir şekilde, en uygun  havayolu kargo taşıma maliyetleriyle gönderebilirim? ” düşüncesi içinde misiniz? Hiç panik yapmayın ve arkanıza yaslanın, çünkü şuan bulunduğunuz kargo firması, tüm isteklerinize çözüm sağlayacaktır. Hemen bizi arayın, tüm kargo işlerinizde çözüm olalım.

Ortadoğu’ nun En Zengini

Ortadoğu da ekonomik açıdan en zengin olarak nitelendirilen Katar, ortak tarihe ve benzer kültürel özelliklere sahip olduğumuz bir ülke olarak Türkiye için oldukça önemlidir. Airlojistik Uluslararası hızlı, ekonomik ve yüksek güvenlikli Katar hava kargo hizmetleriyle önemli bir rol oynadığı ihracat – ithalat faaliyetleri iki ülke arasında oldukça yoğundur. Katar’ a çoğunlukla altın, demir-çelik, binek otomobil ve yedek parça aksesuarları, sentetik lifler, dış lastikler, dokuma petrol yağları, mensucat, demir-çelik inşaat malzemeleri, elektrik kablosu ve plastik eşya ihracatı yapan Türkiye, Katar’ dan demir çelik yassı mamul, petrol gazı, bakır tel, karbon, pirinç, azotlu mineral ve kimyasal gübre, petrol, pamuk ipliği gibi ürünler satın almaktadır. Ülkede 100′ den fazla Türk firmasının yaklaşık 1,5 milyar dolarlık yatırımı vardır ve bu yatırımlar özellikle başkent Doha’ da yoğunlaşmıştır. Bu yatırımlar sayesinde yaklaşık 20 bin Katar vatandaşına istihdam sağlamaktadır.

 

katar-ucakkargo

Firmamızdan alacağınız bir tek hizmetle bile farkımızı göreceksiniz. Diğer kargo firmaları gibi gönderileri asla bekletmiyoruz, gecikmeli teslimatlar gerçekleştirmiyoruz. Biz hep işimize önem vererek müşterilere karşı sadakatimizi gösteriyoruz. Uçak Kargo ile yapılan tüm gönderiler çok seri bir şekilde aklınızı alacak hızda göndericiden alıcıya teslim edilmektedir.

 

 

Web: http://www.airlojistik.com/ucak-kargo/

Adres: Istanbul Dünya Ticaret Merkezi EGS Business Park Blokları

B2 Blok No: 1 Yeşilköy / Bakırköy – ISTANBUL

Tel: 0(212) 9702414

Https://www.airlojistik.com/katarkargo/