misir-havakargo

Mısır Hava Kargo

Kuzey Afrika’ da bulunan Mısır, tarihi ve kültürel birikimi, Arap dünyasındaki yeri, nüfus büyüklüğü ve coğrafi konumu sayesinde bölgede hatırı sayılır bir öneme sahiptir. Ülkenin batısında Libya, güneyinde Sudan, kuzeydoğusunda Filistin ve İsrail ile kara sınırı bulunmaktadır. Mısır’ ın kuzeyinde Akdeniz’ e, doğuda da Kızıldeniz’ e kıyısı vardır. 55 milyondan fazla nüfusu ile Kuzey Afrika’ nın en kalabalık ülkesidir. Afrika genelinde ise Nijerya’ dan sonraki en fazla nüfusa sahip ülkedir. Mısır’ ın başlıca ekonomik kaynakları ise petrol ve gaz, turizim ve tarımdır. Assiut, Asvan International, Ebu Simbel, Hurgada, Kahire, Luksor, Marsa Alam, Port Said, Sohag, Taba International ve Şarm El-Şeyh havalimanınlarının bulunduğu ülkede hava kargo hizmetleri oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Bir yerden başka bir yere en hızlı ve güvenli taşımacılık hava kargo ile mümkündür. İstanbul merkezli Türk havacılık firması olan Airlojistik de Mısır uçak kargo taşımacılığında en güvenilir marka olarak her geçen yıl daha fazla kişinin tercihi olmaktadır.

Mısır ülkesine göndermeniz gereken çok acil evrak yada paketiniz mi var? Bu gönderi nasıl sorunsuz ve sıkıntısız bir şekilde, en uygun hava yolu kargo taşıma maliyetleriyle gönderebilirim? düşüncesi içinde misiniz? Hiç panik yapmayın ve arkanıza yaslanın, çünkü şuan bulunduğunuz kargo firması, tüm isteklerinize çözüm sağlayacaktır. Hemen bizi arayın, tüm kargo işlerinize çözüm olalım.

Ortadoğu’ ya Açılan Kapı

Afrika ve Ortadoğu’ ya açılan kapı olarak nitelendirilen Mısır, ortak tarihe ve benzer kültürel özelliklere sahip olduğumuz bir ülke olarak Türkiye için oldukça önemlidir. Airlojistik Uluslararası hızlı, ekonomik ve yüksek güvenlikli Mısır uçak kargo hizmetleriyle önemli bir rol oynadığı ihracat – ithalat faaliyetleri iki ülke arasında oldukça yoğundur. Mısır’ a çoğunlukla altın, demir-çelik, binek otomobil ve yedek parça aksesuarları, sentetik lifler, dış lastikler, dokuma petrol yağları, mensucat, demir-çelik inşaat malzemeleri, elektrik kablosu ve plastik eşya ihracatı yapan Türkiye, Mısır’ dan demir çelik yassı mamul, petrol gazı, bakır tel, karbon, pirinç, azotlu mineral ve kimyasal gübre, petrol, pamuk ipliği gibi ürünler satın almaktadır. Ülkede 200′ den fazla Türk firmasının yaklaşık 1,5 milyar dolarlık yatırımı vardır ve bu yatırımlar özellikle başkent Kahire ve İskenderiye ile Bourgel Arap Bölgesi’ nde yoğunlaşmıştır. Bu yatırımlar sayesinde yaklaşık 40 bin Mısır vatandaşına istihdam sağlamaktadır.

 

misirhavakargo

Firmamızdan alacağınız bir tek hizmetle bile farkımızı göreceksiniz. Diğer kargo firmaları gibi gönderileri asla bekletmiyoruz, gecikmeli teslimatlar gerçekleştirmiyoruz. Biz hep işimize önem vererek müşterilere karşı sadakatimizi gösteriyoruz. Uçak Kargo ile yapılan tüm gönderiler çok seri bir şekilde aklınızı alacak hızda göndericiden alıcıya teslim edilmektedir.

Web: http://www.airlojistik.com/ucak-kargo/

Adres: Istanbul Dünya Ticaret Merkezi EGS Business Park Blokları

B2 Blok No: 1 Yeşilköy / Bakırköy – ISTANBUL

Tel: 0(212) 9702414