Türkiye’ den Bahreyn‘ e ve Bahreyn‘ den Türkiye’ ye hızlı, güvenli, uygun taşıma maliyetli ve en hızlı teslimat süreli havayolu kargo taşımacılık hizmeti vermektedir. Konu Bahreyn Kargo olunca ilk aklımıza gelenler; Bahreyn Krallığı Basra Körfezinde yer alan bir ada ülkesi oluyor. Bahreyn arapçada iki deniz arasında demek oluyor. Kuzeybatıdan 1986 yılında açılan ve 25km uzunluğundaki Kral Fahd Geçidi ile deniz üzerinden karayolu ile Suudi Arabistan’ a bağlanmıştır. Bahreyn ortadoğudaki bütün körfez ülkelerinde olduğu gibi hızla gelişmektedir. Bahreyn Kargo siz değerli müşterilerine; havalimanından havalimanına, havalimanından adrese, adresten havalimanına veya adresten adrese olacak şekilde havayolu taşımacılık hizmetleri vermektedir. Bahreyn uçak kargo şirketinin bu sağladığı hizmetleri, Express gönderi ve Ekonomik gönderi olarak iki çeşit gönderi seçeneği ile göndericiden alıcısına ulaştırmaktadır. Bahreyn kargonun bireysel ve kurumsal tüm müşterilerine sunduğu bu hizmetlerden yararlanmak için çağrı merkezini arayıp, kargo gönderi bilgilerinizi iletip kargo hizmeti alabilirsiniz.

Bahreyn’ e Kargo Göndermek

Ülkemizden yurtdışına ve yurtdışından ülkemize yapılacak kargo gönderilerinde akla gelen ilk firma olan lider Airlojistik Uluslararası Taşımacılık Kargo şirketimiz her zaman bunun mutluluğunu ve gururunu yaşamaktadır. Firmamız müşteri memnuniyetini benimsemiş yapısının yanı sıra ciddiyeti ve disiplini de her zaman ön planda tutar. Yurtdışına uçakla kargo yollama işi bizim işimizdir. Sizde bir telefonla hizmet talebinde bulunarak, gönderilerinizi bulutların üzerinde uçurabilirsiniz.

Bahreyn Kargo şirketi sunduğu servis hizmetlerinin yanı sıra sürekli olarak müşteri keselerine katkıda bulunmak için özel servis kampanyaları düzenlemektedir. İlgili ülke hava kargo kampanyalarını incelemek için web sitemiz üzerinden kampanyalar sayfasına göz atabilirsiniz.

Bahreyn ülkesine göndermeniz gereken çok acil evrak yada paketiniz mi var? Bu gönderi nasıl sorunsuz ve sıkıntısız bir şekilde, en uygun hava yolu kargo taşıma maliyetleriyle gönderebilirim? düşüncesi içinde misiniz? Hiç panik yapmayın ve arkanıza yaslanın, çünkü şuan bulunduğunuz kargo firması, tüm isteklerinize çözüm sağlayacaktır. Hemen bizi arayın, tüm kargo işlerinize çözüm olalım.

Airlojistik Bahreyn Kargo – Deniz Kargo Hizmetlerimiz

Ithalat ve Ihracatlarınız Bahreyn( Bahrain ) Manama, Mina Salman, Sitrah ticaretinizde zaman sorunu olmayan gönderileriniz için maliyet açısından en etkili ve hesaplı kargo servisi Bahreyn Deniz Kargo Servisidir. Bahreyn konteynır taşımacılığında ülkemizin önde gelenlerin arasına girmiş olup, kısa zaman içerisinde ihracat ve ithalat servislerinde söz sahibi kurum şirketlerindendir. Global acente ağımız ve anlaşmalı armatörlerimiz ile global konteynır taşımacılığında sizler için birer çözüm ortağı olmaktan gurur duyuyoruz.

  • LCL/FCL Konteynır Taşımacılığı
  • Ithalat & Ihracat
  • Limandan Limana Teslim
  • Kapıdan Kapıya Teslim
  • Gümrükleme, Sigorta, Depolama ve İç Taşıma Hizmetleri

  bahreyndenizyolu

 

Web: www.airlojistik.com/ucak-kargo/

Adres: Istanbul Dünya Ticaret Merkezi EGS Business Park Blokları

B2 Blok No: 1 Yeşilköy / Bakırköy – ISTANBUL

Tel: 0(212) 9702414