Zamanın önemli olduğu gönderileriniz için, ertesi gün varış noktasından teslim alınacak şekilde Hava Kargo İhracat veya Hava Kargo İthalat tüm servislerimiz havalimanından sağlanmaktadır. Büyük, hassas veya özel gönderileriniz için gerekli özel izinler alınarak komple kargo uçak kiralaması da tercihen önerilir ve tarafımızdan aynı gün içerisinde fiyatlandırılır.

Airlojistik Kuveyt Uçak Kargo

Kurumsal veya Bireysel olarak Kuveyt Uçak Kargo gönderilerinizin kilosu, hacimi ne kadar olursa olsun en iyi fiyatları ve butik opsiyon sürecini alabilirsiniz. Talebinize göre ister adresten adrese isterseniz havalimanından havalimanına olacak şekilde planlı taşıma şekillerimiz bulunmaktadır.

Yurtdışı kargo uçak kiralama hizmetleri, yurtdışı parsiyel hava kargo gönderimi, yurtdışı charter kargo hizmeti ve her çeşit hava aracı kiralama hizmetleri şirketimiz tarafından verilmektedir.

Kapsamlı ve çok yönlü bir lojistik ve Havacılık firması olarak, yurtdışı acenteciliklerimiz ve dünyaca ünlü havayolu firmaları ile olan işbirlikteliklerimiz olması ile istenilen zamanda istenilen rezervasyon alınarak müşterilerimizin talepleri yerine getirilmektedir.

Airlojistik Kuveyt Kurye Gönderim

Sunduğumuz bu serviste acil ulaşması gereken veya belli bir zaman dilimi içerisinde ulaşmasını istediğiniz evrak, döküman, hediye, numune, bavul, lokum vs hizmet verdiğimiz zaman dilimi içerisinde göndericisinden alınarak en kısa sürede alıcısına ulaştırmaktayız. Kuveyt’ e haftanın 6 gecesi yurtdışına gönderilerimizi sevk edip taşıyan uçak mevcuttur. Ekspres ve ekonomik seçeneklerin tercih edildiği bu serviste, iş dünyasının hızlı akışı içerisinde ticari faaliyetlerinizin sürekliliğinden bizlerde mutlu olacağız.

Airlojistik Ekspres Hediye, Numune, Evrak, Döküman Gönderim Servisi

Zaman açısından çok hassas olan ve acil ulaşması gereken gönderi türüdür. Gelen talep doğrultusunda acil önem taşıyan ve mümkün olan en kısa sürede teslim olması gereken gönderilerinizde bu servis tipi sizin için uygun olacaktır.

Airlojistik Ekonomik Hediye, Numune, Evrak, Döküman Gönderim Servisi

Tamamen fiyat odaklı, fiyat avantajlarının göz önüne alınarak yapılandırılan bu servis için hizmet verdiğimiz zaman dilimi içerisinde, yurtdışı gönderimleriniz makul süreler de gönderici adresinden alınarak, alıcı adresine en uygun fiyatlar ile teslim edilmektedir.

 

Airlojistik Deniz Kargo Hizmetlerimiz

Ithalat ve Ihracatlarınız Kuveyt ( Kuwait ) Ash Shu’aybah, Ash Shuwaykh, Kuveyt, Mina’ ‘Abd Allah, Mina’ al Ahmadi, Mina’ Su’ud şehirlerine ticaretinizde zaman sorunu olmayan gönderileriniz için maliyet açısından en etkili ve hesaplı kargo servisi Kuveyt Deniz Kargo Servisidir. Kuveyt konteynır taşımacılığında ülkemizin önde gelenlerin arasına girmiş olup, kısa zaman içerisinde ihracat ve ithalat servislerinde söz sahibi kurum şirketlerindendir. Global acente ağımız ve anlaşmalı armatörlerimiz ile global konteynır taşımacılığında sizler için birer çözüm ortağı olmaktan gurur duyuyoruz.

  • LCL/FCL Konteynır Taşımacılığı
  • Ithalat & Ihracat
  • Limandan Limana Teslim
  • Kapıdan Kapıya Teslim
  • Gümrükleme, Sigorta, Depolama ve İç Taşıma Hizmetleri

 

kuveyt-ucakkargo

 

Web: http://www.airlojistik.com/ucak-kargo/

Adres: Istanbul Dünya Ticaret Merkezi EGS Business Park Blokları

B2 Blok No: 1 Yeşilköy / Bakırköy – ISTANBUL

Tel: 0(212) 9702414