Zamanın önemli olduğu gönderileriniz için, ertesi gün varış noktasından teslim alınacak şekilde Hava Kargo İhracat veya Hava Kargo İthalat tüm servislerimiz havalimanından sağlanmaktadır. Büyük, hassas veya özel gönderileriniz için gerekli özel izinler alınarak komple kargo uçak kiralaması da tercihen önerilir ve tarafımızdan aynı gün içerisinde fiyatlandırılır. 

Airlojistik, Suudi Arabistan Uçak Kargo

Bireysel ya da Kurumsal olarak veyahut firma ya da şahıs olarak Suudi arabistan ın başlıca şehirleri olan Jeddah, Gassim, Damman, Medine, Riyadh, Taif, Yanbu gibi Suudi Arabistan uçak kargo havalimanı bulunan şehirlerine gönderilerinizin kilosu, hacimi ne kadar olursa olsun en iyi fiyatları ve butik operasyon sürecini alabilirsiniz. Talebinize göre ister havalimanından havalimanına isterseniz adresten adrese olacak şekilde planlı taşıma şekillerimiz bulunmaktadır. 

Yurtdışı kargo uçak kiralama hizmetleri, yurtdışı parsiyel hava kargo gönderimi, yurtdışı charter kargo hizmeti ve her çeşit hava aracı kiralama hizmetleri şirketimiz tarafından verilmektedir.

Kapsamlı çok yönlü bir lojistik ve Havacılık firması olarak, yurtdışı acenteciliklerimiz ve dünyaca ünlü havayolu firmaları ile olan işbirlikteliklerimiz olması ile istenilen zamanda istenilen rezervasyon alınarak müşterilerimizin talepleri yerine getirilmektedir.

suudiarabistan-ucakkargo

Airlojistik, Suudi Arabistan Kurye Gönderim

Suudi Arabistan uçak kargo ile kurye gönderim servisi. Sizlerin yurtdışındaki tanıdığınıza hediye, numune, satış amaçlı veya değil acil ulaşması gereken veyahut belli bir zaman dilimi içerisinde ulaşmasını istediğiniz evrak, döküman, hediye, numune, bavul, lokum vs hizmet verdiğimiz zaman dilimi içerisinde göndericisinden alınarak en kısa sürede alıcısına ulaştırmaktayız. Suudi Arabistan uçak kargo ile Jeddah, Gassim, Damman, Medine, Riyadh, Taif, Yanbu gibi havalimanı olan şehirler için Türkiye den haftanın 6 gecesi yurtdışına gönderilerimizi sevk edip taşıyan uçak mevcuttur. Kurye gönderilerinde yurtdışındaki alıcıya fatura kesmek zorunda değilsiniz. Yurtdışıdaki alıcıdan gelen parayı faturalandırma ve gönderi aşaması sadece proforma invoice iledir. Tüm dünya ülkeleri için Türkiye çıkışında geçerlidir. Ekspres ve ekonomik seçeneklerin tercih edildiği bu serviste, iş dünyasının hızlı akışı içerisinde ticari faaliyetlerinizin sürekliliğinden bizlerde mutlu olacağız.

Airlojistik  Ekspres Döküman, Numune, Hediye, Evrak Gönderim Servisi

Ekspres Gönderim Servisi;
Zaman açısından gün kaybı olmadan ulaştırılması gerekli  gönderi türüdür. Gelen talep doğrultusunda acil önem taşıyan ve mümkün olan en kısa sürede teslim olması gereken gönderilerinizde bu servis tipi sizin için uygun olacaktır. Ekspres servis ile havayolu listesindeki bölge talimatları geçerlidir. Teslim süresi 1-2 gün arasında değişiklik gösterebilir.

Airlojistik  Ekonomik Döküman, Numune, Hediye, Evrak Gönderim Servisi

Ekonomik Gönderim Servisi;
Tamamen fiyat odaklı, fiyat avantajlarının göz önüne alınarak yapılandırılan bu servis için hizmet verdiğimiz zaman dilimi içerisinde, yurtdışı gönderilerini makul süreler de gönderici adresinden alınarak, alıcı adresine en uygun fiyatlar ile teslim edilmektedir. Ekonomik servis seçilmesi havayolundan kaynaklı teslim süresi 3ile 5 gün arasında değişiklik gösterebilir.

dikkatHassasiyet !

Varış ülkesindeki değişken sıcaklıklar nedeniyle bu konu özellikle dikkate değerdir. Uçak içerisindeki gerekli sıcaklık ayarlanması yapılarak sevkiyatın güvenliği sağlanmaktadır. Bozulabilir nitelikli olan suudi arabistan uçak kargo gönderileriniz özel kargolardır. 

Kısaca bu kargo içeriklerine örnek vermek gerekirse;

Şerbetlenmemiş kuru tatlılar,  Pastane ürünleri,   Isı derecesi ile taşınması gereken Sebze-Meyve,   Çikolata vs sıcakta eriyebilecek içerikli ürünlerin tamamı.

 

 

Web: http://www.airlojistik.com/ucak-kargo/

Adres: Istanbul Dünya Ticaret Merkezi EGS Business Park Blokları

B2 Blok No: 1 Yeşilköy / Bakırköy – ISTANBUL

Tel: 0(212) 9702414