Uçak kargo kapı teslim göndermek ve kapı teslimi yapmak, Uçak kargo ile adresinizden yurtdışında ki adrese teslim gönderi yapmak için lütfen aşağıdaki adımları izleyin ve bizimle iletişime geçin. Servis kalitemizi sizinle paylaşmak istiyoruz.

Günümüzde Havayolu ile seyahat artık şüphesiz en çok tercih edilen bir ulaşım kabul ediyoruz. Artık hem hız hem konfor olarak ulaşım ve taşıma konusunda havayolu tercih edilmekte olduğu için yanımızda götüreceğimiz eşyalarımızı da bazı kriterlere göre hazırlamamız gereklidir. Havayolu ile bir noktaya seyahat etmek için satın almış olduğumuz biletimizde bagaj taşıma kilogramı bulunmakta, buna göre hazırlığımızı yaparak seyahat etmemiz gerekmektedir. Gittiğimiz yerlerde yanımızda kişisel eşyalarımızın bulunması, yedek kıyafetler, ayrıca gezdiğimiz yerlerde eşe dosta hatrı sayılır küçükte olsa hediyeler almamız icap eder ve dönüşte fazla çıkan kilolar için havayolları bizlerden uçak biletine yakın ekstra bagaj ücretleri ödememizi talep ederler.

 UÇAK KARGO KAPI TESLİM

Uçak bileti kadar ekstra bagaj ücreti ödemek istemiyorsanız, Ülkemizin her köşesinden Tüm dünya geneline adresten adrese olacak şekilde kargo taşıması yapabilen servisimizle tanıştırabiliriz. Gönderileriniz hazır ise kapınızdan veya havalimanından deneyimli personellerimiz tarafından teslim alınarak ücret hesaplanması yapılmaktadır. Bu taşıma, gönderi aşamaları detaylandırırsak; Yurtdışında bir noktaya gönderilecek olan kargoların alıcı adresi, posta kodu ve alıcı telefonu belirtilmesi ile optimum süreler içerisinde ulaştırılması söz konusudur. Yurtdışı için teslimat süreleri her kıta için aşağıda belirtilmiştir. Sizin için en hızlı, en uygun nakliye çözümünü sunuyoruz. Sunduğumuz bu hizmet yani Uçak Kargo Kapı Teslim Servisi karşılığında havayollarının talep ettikleri ekstra bagaj ücretlerine nazaran daha makul olup, sizlere verilen takip numaraları ile global anlamda internet üzerinden her yerden hem göndericisi ve alıcısı tarafından güncel olarak takibi sağlanabilmektedir. Bu taşımayı filtrelemek gerekirse havalimanı içerisinde girebilen her ürün yurtdışına Uçak Kargo Kapı Teslim ile gönderilebilir.

 UÇAK KARGO KAPI TESLİM

Bu servis için en önemli husus karşı yani alıcı tarafı değil gönderici tarafı müşteri sayılmasıdır. O sebeple yurtdışına sevk edilmeden peşin ödemesi gerçekleştirilerek paketler alıcı adresine zamanında gönderilir. Yurtdışına göndereceğiniz paketler içerisinde yasaklı olan ürünlerin lütfen telefon numaralarımızdan ulaşarak ürün gruplarını sorgulayabilirsiniz. Yiyecek, sıvı içeren ürünlerin de gereklilikleri yerine getirilmesi ile taşınmasını gerçekleştiriyoruz. Yurtdışı kargo gönderilerinizde en uygun servisi ve en uygun fiyatı sunabilmemiz için lütfen temsilcilerimiz ile görüşmeden yurtdışına paket göndermeyin.

Sizler için en uygun servisi ve en makul fiyatı sunmayı garanti ediyor, taleplerinizi bekliyoruz.

E-Mail: Cargo@airlojistik.com

Tel: +90(212)970 2414

Fax: +90(850)220 0451

Whatsapp: +90(545)412 1988

Https://www.airlojistik.com/avrupaucakkargo/