Bahreyn Hava Kargo

Ortadoğu’ da Arap Yarımadasında bulunan Bahreyn Krallığı, Arap dünyasındaki yeri ve coğrafi konumu sayesinde bölgede hatrı sayılır bir öneme sahiptir. Bahreyn ada ülkesi olup 4 tarafı denizle çevrilidir. “Bahreyn” Arapça bir kelime olup “iki denizin arasında” demektir. Kuzeybatıdan, 25 Kasım 1986 kullanıma açılan ve 25 km. uzunluğundaki Kral Fahd Geçidi ile deniz üzerinden karayolu ile Suudi Arabistan’a bağlanmıştır. Bahreyn ortadoğuda’ ki bütün körfez ülkelerinde olduğu gibi hızla gelişmektedir. Bahreyn ülkesinin başkenti Manama dır. Bahreyn Arap dünyasında en hızlı büyüyen ekonomisine sahiptir. Bahreyn ortadoğu bölgesinin en özgür, tüm dünyada ise 10. özgür ekonomi olarak kabul edilmiştir. Ekonomisi petrol ve inci üretimi ile sağlayan ülkenin kuzeyinde çok fazla yerleşim görülürken güneyinde yaklaşık 20 kilometre kuzeyine kadar yerleşim görünmemektedir. Manama, Mina Salman, Sitrah limanları ile denizyolunu geliştirirken Bahreyn uluslararası havalimanı ile ülkede hava kargo hizmetleri oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Bir yerden başka bir yere en hızlı ve güvenli taşımacılık hava kargo ile mümkündür. İstanbul merkezli Türk havacılık firması olan Airlojistik de Bahreyn hava kargo taşımacılığında en güvenilir marka olarak her geçen yıl daha fazla kişinin tercihi olmaktadır.

Bahreyn ülkesine göndermeniz gereken çok acil evrak yada paketiniz mi var? Bu gönderi nasıl sorunsuz ve sıkıntısız bir şekilde, en uygun hava yolu kargo taşıma maliyetleriyle gönderebilirim? düşüncesi içinde misiniz? Hiç panik yapmayın ve arkanıza yaslanın, çünkü şuan bulunduğunuz kargo firması, tüm isteklerinize çözüm sağlayacaktır. Hemen bizi arayın, tüm kargo işlerinize çözüm olalım.

Ortadoğu’ nun En Hızlı Büyüyen Ekonomisi

Ortadoğu Arap yarımadası ülkeleri arasında bulunan ve ada ülkesi olan Bahreyn, ortak tarihe ve benzer kültürel özelliklere sahip olduğumuz bir ülke olarak Türkiye için oldukça önemlidir. Airlojistik Uluslararası hızlı, ekonomik ve yüksek güvenlikli Bahreyn hava kargo hizmetleriyle önemli bir rol oynadığı ihracat – ithalat faaliyetleri iki ülke arasında oldukça yoğundur. Bahreyn’ e çoğunlukla altın, demir-çelik, binek otomobil ve yedek parça aksesuarları, sentetik lifler, dış lastikler, dokuma petrol yağları, mensucat, demir-çelik inşaat malzemeleri, elektrik kablosu ve plastik eşya ihracatı yapan Türkiye, Bahreyn’ den demir çelik yassı mamul, petrol gazı, bakır tel, karbon, pirinç, azotlu mineral ve kimyasal gübre, petrol gibi ürünler satın almaktadır. Ülkede bulunan sınırlı Türk firması yaklaşık 2-2.5 milyar dolarlık yatırımı özellikle başkent Manama da yoğunlaşmıştır. Bu yatırımlar sayesinde birçok Bahreyn vatandaşına istihdam sağlanmaktadır.

bahreyn-ucakkargo

Firmamızdan alacağınız bir tek hizmetle bile farkımızı göreceksiniz. Diğer kargo firmaları gibi gönderileri asla bekletmiyoruz, gecikmeli teslimatlar gerçekleştirmiyoruz. Bizler işimize önem vererek müşterilere karşı sadakatimizi gösteriyoruz. Uçak Kargo ile yapılan tüm gönderiler çok seri bir şekilde hızda göndericiden alıcıya teslim edilmektedir.

Bahreyn Hava Kargo gönderilerinizde en uygun servisi ve en uygun fiyatı sunabilmemiz için lütfen temsilcilerimiz ile görüşmeden yurtdışına paket göndermeyin.

Web: http://www.airlojistik.com/ucak-kargo/

Adres: Istanbul Dünya Ticaret Merkezi EGS Business Park Blokları

B2 Blok No: 1 34149 Yeşilköy / Bakırköy – ISTANBUL 

Tel: 0(212) 9702414

E-Mail: cargo@airlojistik.com