Suudi Arabistan ülkesine göndermeniz gereken çok acil evrak yada paketiniz mi var? Bu gönderi nasıl sorunsuz ve sıkıntısız bir şekilde, en uygun havayolu kargo taşıma maliyetleriyle gönderebilirim? ” düşüncesi içinde misiniz? Hiç panik yapmayın ve arkanıza yaslanın, çünkü şuan bulunduğunuz kargo firması, tüm isteklerinize çözüm sağlayacaktır. Hemen bizi arayın, tüm kargo işlerinize çözüm olalım.

Suudi Arabistan Krallığı, Arap Yarımadası’nda bulunan en büyük ülkedir. Kuzeybatı’da Ürdün, kuzey ve kuzeydoğu’da Irak, doğuda Kuveyt, Katar, Bahreyn ve Birleşik Arap Emirlikleri, güneydoğuda Umman, güneyde Yemen, kuzeydoğusunda Basra Körfezi ve batısında Kızıldeniz ile çevrilidir. 30 milyona yakın nüfus sahip olan en kalabalık müslüman ülkelerdendir. Suudi Arabistan geçim kaynağı petrol ve doğalgazdır. Jeddah ( Cidde ), Gassim, Damman, Medine, Riyadh, Taif, Yanbu şehirlerinde bulanan havalimanları sayesinde ülkede hava kargo hizmetleri oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Bir yerden başka bir yere en hızlı ve güvenli taşımacılık hava kargo ile mümkündür. İstanbul merkezli Türk havacılık firması olan Airlojistik de Suudi Arabistan hava kargo taşımacılığında en güvenilir marka olarak her geçen yıl daha fazla kişinin tercihi olmaktadır.

Ortadoğu’ nun En Büyük ve Kalabalık Ülkesi

Ortadoğu’ nun en kalabalık ülkesi olarak nitelendirilen Suudi Arabistan, ortak tarihe ve benzer kültürel özelliklere sahip olduğumuz bir ülke olarak Türkiye için oldukça önemlidir. Airlojistik Uluslararası hızlı, ekonomik ve yüksek güvenlikli Suudi Arabistan Uçak kargo hizmetleriyle önemli bir rol oynadığı ihracat – ithalat faaliyetleri iki ülke arasında oldukça yoğundur. Suudi Arabistan’ a çoğunlukla altın, demir-çelik, binek otomobil ve yedek parça aksesuarları, sentetik lifler, dış lastikler, dokuma petrol yağları, mensucat, demir-çelik inşaat malzemeleri, elektrik kablosu ve plastik eşya ihracatı yapan Türkiye, Suudi Arabistan’ dan demir çelik yassı mamul, petrol gazı, bakır tel, karbon, pirinç, azotlu mineral ve kimyasal gübre, petrol, pamuk ipliği gibi ürünler satın almaktadır. Ülkede 200′ den fazla Türk firmasının yaklaşık 2,0 milyar dolarlık yatırımı vardır ve bu yatırımlar özellikle Jeddah ( Cidde ), Riyadh ( Riyad ) bölgesinde yoğunlaşmıştır. Bu yatırımlar sayesinde 55 bin Suudi Arabistan vatandaşına istihdam sağlamaktadır.

 

suudiarabistan-ucakkargo

 

Firmamızdan alacağınız bir tek hizmetle bile farkımızı göreceksiniz. Diğer kargo firmaları gibi gönderileri asla bekletmiyoruz, gecikmeli teslimatlar gerçekleştirip sizi ve alıcınızı mağdur etmiyoruz. Biz hep işimize önem vererek müşterilere karşı sadakatimizi gösteriyoruz. Hava Kargo ile yapılan tüm gönderiler çok seri bir şekilde aklınızı alacak hızda göndericiden alıcıya teslim edilmektedir.

 

Web: http://www.airlojistik.com/ucak-kargo/

Adres: Istanbul Dünya Ticaret Merkezi EGS Business Park Blokları
B2 Blok No: 1 Yeşilköy / Bakırköy – ISTANBUL

Tel: 0(212) 9702414