Airlojistik Uluslararası Kuveyt Hava Kargo Hizmeti 

Airlojistik Uluslararası ile kargo taşıması Kuveyt’ e hemen hemen herşeyi her gönderiyi postalayabilirsiniz. Evrak, hediye, ev eşyası, tekstil ürünleri, ticari numuneler dahil en hızlı ve güvenli taşıma şekli ve garantisini sunan Airlojistik Kuveyt hava kargo, ile her türlü talebi karşılayacak alt yapı ile çalışmaktadır. Airlojistik Uluslararası Taşımacılık havacılık sektörünün önde gelen kurumlarıdandır. Mevcut hedef kitlesi ve potansiyel hedef kitlesi ile son derece geniş bir ağa sahiptir. Ülkeler arası acentecilik bağlantıları ile yurtdışı hava kargo gönderileri sağlayan ve merkez ofisi İstanbul’ da bulunan bir havacılık şirketidir.

Dünya’ nın en zengin ülkelerinden: KUVEYT

Kuveyt yani Kuvayt Devleti’ i, Arabistan Yarımadasında bulunan ve Basra Körfezi kıyısında yer alan bir ülkedir. Kuveyt’te tıpkı Irak gibi petrol zenginiliği bulunan bir ülkedir. 18. Yüzyılda kurulmuş bir yerleşim yeridir. Kuveyt kelimesinin anlamı; “su kıyısındaki kale” demektir. Kuveyt zengin bir ülkedir. Öyle ki; halkına çok rahat imkanlar sağlamaktadır. Çocuklar doğduğu anda maaşa bağlanmaktadır. Çalışan yetişkin nüfus günde 5 saat çalışmakta ve haftanın 4 günü işe gitmektedir. Orta gelirli ailelerin dahi villalar da yaşadığı bir ülkedir, Kuveyt. Ailelerde çocuklara dadılar bakmaktadır ve her evde hizmetçiler bulunmaktadır. Şehir halkının çoğunda en lüks marka arabalar vardır.

Havaalanı bilindiği üzere birçok kontrol eşliğinde işlemlerini tamamlamaktadır. Üst düzey bir güvenlik, düzen ve disiplin mevcuttur. Kuveyt uçak kargo hizmetimizle tüm bu disiplinler içerisinde sizin için değerli olan her şeyi yerin ulaştırmaktadır. Önemli ve acil evraklar, dosyalar, önemli ve özel günler için gönderilen koliler ve objeler en çok tercih edilen gönderiler bunlardır. Aklınıza gelebilecek her gönderi, Airlojistik Uluslararası tarafından sağlanan Kuveyt hava kargo hizmeti ile sağlanabilmektedir.

kuveythavakargo

Airlojistik Uluslararası Taşımacılık Kuveyt Kargo şirketi sunduğu servis hizmetlerinin yanı sıra sürekli olarak müşteri keselerine katkıda bulunmak için özel servis kampanyaları düzenlemektedir. İlgili ülke hava kargo kampanyalarını incelemek için web sitemiz üzerinden kampanyalar sayfasına göz atabilirsiniz.

Web: http://www.airlojistik.com/ucak-kargo/

Adres: Istanbul Dünya Ticaret Merkezi EGS Business Park Blokları

B2 Blok No: 1 Yeşilköy / Bakırköy – ISTANBUL

Tel: 0(212) 9702414