Komple Uçak Kargo Kiralama ile taşımasını planladığınız tonajlı, özel ve oldukça ağır parçalı yükleriniz için sunmuş olduğumuz avantajlı bir hizmet çeşitidir. Airlojistik Uluslararası Taşımacılık Şirketi olarak talep ettiğinizde taşınacak olan yüke ağırlığa ve ebatlara göre uygunluk çalışması tarafımızdan yapılır. Ön çalışma sonucunda gerek duyulursa yurtdışında ki operatörlerden de Komple Uçak Kargo Kiralaması desteği alabiliyoruz. Yapı dekorasyon, İnşaat şirketleri, Ses ve görüntüleme, Proje işleri yapan sektörler tarafından tercih edilmektedir.

Komple Kargo Uçak Kiralama konusunda Airlojistik Uluslararası Taşımacılık Şirketi olarak sizlere sunacağımız farklı alternatiflerle karşılaşmanız da mümkündür. İlk akla gelenler Özel Jet Kiralama, Ambulans Uçak Kiralama, Yolcu Uçak Kiralama şekilleri temelinde insan taşır. Komple Kargo Uçak Kiralama ise insan yerine ürün, eşya vb. olan taşımak için tercih edilir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için taleplerinizi açıkca belirtmenizi diliyor, bunun sonucunda ihtiyaçlarınıza uygun kurumsal çözüm üretiyoruz. Son derece hassasiyet ve dikkat gerektiren planlamalar yaparak zamanında yeterlilikleri yerine getiriyor ve sizleri birçok sorumluluk altından kurtarıyoruz.

 

Komple Uçak Kargo Kiralama Tercih Nedeni?

Airlojistik Uluslararası Taşımacılık ve Dış Ticaret Şirketi olarak Komple Uçak Kargo Kiralama avantajı da uçağa yüklenen bir kargo Türkiye’den en uzak bir noktaya 16 saatte ulaştırılabilmektedir. Bir kamyon / tır gideceği yere kadar kaza gerçirebilir, sarsıntıdan taşıma süresince hava koşullarından kargoya zarar gelebilir. Bunlar en çok karşılaşılan sıkıntıların başında gelmekte, gönderici firmalar açısında büyük sorun teşkil etmekte olduğunu örnekleriyle günlük yaşamda görmekteyiz. En önemlisi de karayolu taşımacılığında araçtaki yük için, geçtiğiniz her ülkenin gümrüklerine de deklare vermek zorundasınız ama hava taşımacılığında yani Komple Uçak Kargo Kiralama da sadece çıkış ve varış destinasyonlarına deklare verilerek alınan permi ( uçuş izni ) ile üzerinden geçtiği ülkelere bilgi, belge, evrak vermek zahmetinden kurtarmasıdır. Airlojistik Uluslararası Taşımacılık olarak Komple Uçak Kargo Kiralamanın gelecek yıllarda daha fazla yaygınlaşacağı daha da hız kazanacağı görüşündeyiz. Komple Uçak Kargo Kiralaması ile zaman kazanmanızı ve Zamandan tasarruf etmenizi garanti ediyoruz.

Sabitleme veya Lashing Hizmetleri Sunuyoruz.

Sabitleme veya diğer adıyla Lashing hizmetleri; Yükün sınıfı ve özelliğine göre taşıma koşullarının belirlenmesi, dış etkenler ve olası risklerin analizinin yapılması son olarak ürünlerin yüklenmesinden başlayarak operasyonun sonuna kadar olan süreçteki tüm risklerin minimize edilmesini sağlayan bir hizmet dizisidir. Airlojistik Uluslararası Taşımacılık Şirketi olarak; Ulusal ev Uluslararası taşımacılıkta en önemli unsurun, ” malzeme ve ekipmanların zamanında ve güvenli bir şekilde yerine ulaşması ” olduğunun bilinci ile hareket etmekteyiz. Sabitleme ve Lashing hizmeti hiçbir fiziki zarara uğramadan gideceği havalimanına indirilmeyi tek bir amaç olarak hedeflemektedir. Bu kapsamda sigorta şirketleri ekspertizleri yükleme esnasında havalimanı içerisine alınarak, gerekli koşullar onların katılımıyla sağlanmaktadır.

Komple Uçak kiralama hizmetimiz hakkında bilgi almak, hemen bizleri ve servisimiz ile tanışmak için aşağıdaki iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

Tel: 0(212)970 2414

Fax: 0(850)220 0451

E-Mail: cargo@airlojistik.com 

 

AN-124-100
AN-124-100
AN-124-100
AN-124-100
AN-124-100
AN-124-100
AN-124-100
AN-124-100
AN-124-100
AN-124-100