Tüm yurtdışı uçak gönderilerinizde yolcu beraberi taşıma olarak hizmetinizdeyiz. Bu servisi daha iyi izah etmemiz gerekirse 20kg ve altı gönderileriniz tarafınıza bagaj etiketi teslim edecek şekilde taşıma ispatı sağlamaktadır. Direkt uçuşlar için önerilir, deneyimli personelleri ile güvene dayalı bir çalışma şeklimiz bulunmaktadır.

Yolcu Beraberi Taşıma Nedir?

Kritik zamanlı gönderileriniz için Airlojistik sizlere bu işte tecrübeli kadrosu tarafından havalimanından teslim alınıyor, yolcu beraberinde taşınarak son noktada havalimanında teslim ediliyor.

Maksimum güvenlik, gizlilik ve dikkat içerisinde yapılmaktadır. Bu özel servis ağımız için bizle iletişime geçmenizi bekliyoruz. Evrak, Koli, Paket, Hediye, Numune, Özel Gönderiler veya tüm yurt Dışı Gönderilerinizde Yolcu Beraberi Taşıma olarak hizmetinizdeyiz. 

Nasıl Yapılır?

Yurtdışı yolcu beraberi taşıma servisi için sayfamızda bulunan iletişim bilgileri ile bizlere ulaşabilir, fiyat ve servis sorgulayabilirsiniz. İster adresinizden alınsın, isterseniz adrese teslim edilsin. Her koşulda her saat hizmet verilmektedir.

Avantajları?

Hız kazanmak adına Yolcu Beraberi Taşıma servisi Hava Kargo servisinden hızlıdır. Dünyanın en uzak noktasına Türkiye’den 16saat süren uçuş mesafesi ile ilgili teslimat yapılır. Diğer taşıma şekillerinde olan bekleme, evrak takibi veya onay süreci bulunmadığı gibi yükü taşıyan uça iner inmez teslimatı sağlanmaktadır.

yolcuberaberitasima

 

Web: http://www.airlojistik.com/ucak-kargo/

Adres: Istanbul Dünya Ticaret Merkezi EGS Business Park Blokları

B2 Blok No: 1 Yeşilköy / Bakırköy – ISTANBUL

Tel: 0(212) 9702414