Türkiye’ den İsrail’ e veya İsrail’ den Türkiye’ ye hızlı, güvenli, uygun taşıma maliyetli ve en hızlı teslimat süreli havayolu kargo taşımacılık hizmeti vermektedir. Konu İsrail Kargo olunca aklımıza ilk olarak gelenler; uçsuz bucaksız çölleri, kızıl deniz gibi şeylerdir. İsrail, Arap Yarımadası’ nda bulunan bir ülkedir.Akdeniz’in doğu kıyısında yer alan İsrail kuzeyde Lübnan, kuzeydoğuda Suriye, doğuda Ürdün ve Batı Şeria, güneybatıda Mısır ile komşu. Batısında 273km Akdeniz kıyısı ve Gazze Şeridi vardır. Airlojistik Uluslararası Taşımacılık siz değerli müşterilerine; havalimanından havalimanına, havalimanından adrese, adresten havalimanına ve adresten adrese havayolu kargo taşımacılık hizmetleri vermektedir. İsrail uçak kargo şirketinin bu sağladığı hizmetleri, Express gönderi ve Ekonomik gönderi olarak iki çeşit gönderi seçeneği ile göndericiden alıcısına ulaştırmaktadır. İsrail Uçak Kargonun bireysel ve kurumsal tüm müşterilerine sunduğu bu hizmetlerden yararlanmak için çağrı merkezini arayıp, kargo gönderi bilgilerinizi iletip kargo hizmeti alabilirsiniz.

İsrail’ e Kargo Göndermek

Ülkemizden yurtdışına ve yurtdışından ülkemize yapılacak kargo gönderilerinde akla gelen ilk firma olan lider Airlojistik Uluslararası Taşımacılık Kargo şirketimiz her zaman bunun mutluluğunu ve gururunu yaşamaktadır. Firmamız müşteri memnuniyetini benimsemiş yapısının yanı sıra ciddiyeti ve disiplini de her zaman ön planda tutar. Yurtdışına uçakla kargo yollama işi bizim işimizdir. Sizde bir telefonla hizmet talebinde bulunarak, gönderilerinizi bulutların üzerinde uçurabilirsiniz.

İsrail Kargo şirketi sunduğu servis hizmetlerinin yanı sıra sürekli olarak müşteri keselerine katkıda bulunmak için özel servis kampanyaları düzenlemektedir. İlgili ülke hava kargo kampanyalarını incelemek için web sitemiz üzerinden kampanyalar sayfasına göz atabilirsiniz.

İsrail ülkesine göndermeniz gereken çok acil evrak yada paketiniz mi var? Bu gönderi nasıl sorunsuz ve sıkıntısız bir şekilde, en uygun hava yolu kargo taşıma maliyetleriyle gönderebilirim? düşüncesi içinde misiniz? Hiç panik yapmayın ve arkanıza yaslanın, çünkü şuan bulunduğunuz kargo firması, tüm isteklerinize çözüm sağlayacaktır. Hemen bizi arayın, tüm kargo işlerinize çözüm olalım.

Airlojistik İsrail Kargo – Deniz Kargo Hizmeti

  • LCL/FCL Konteynır Taşımacılığı
  • Ithalat & Ihracat
  • Limandan Limana Teslim
  • Kapıdan Kapıya Teslim
  • Gümrükleme, Sigorta, Depolama ve İç Taşıma Hizmetleri

israildenizyolu

 

Web: http://www.airlojistik.com/ucak-kargo/

Adres: Istanbul Dünya Ticaret Merkezi EGS Business Park Blokları

B2 Blok No: 1 Yeşilköy / Bakırköy – ISTANBUL

Tel: 0(212) 9702414