HİZMETLERİMİZ

Uçakla Kargo Göndermek

” Bulunduğunuz yerden hareket etmeden kendi araçlarımız ile adresinizden uçakla kargo gönderim standartlarına uygun olan paketiniz veya eşyanız yetkili personelimiz tarafından teslim alınarak yurtdışında bize vereceğiniz adrese belirttiğimiz süre zarfında teslimatı gerçekleştirilir. “

Uçakla Kargo

Ülkemizde ve tüm dünyada artık yaygın olarak kullanılan uçakla kargo gönderimi uluslararası taşımacılık sektörüne yeni bir soluk kazandırmıştır. Airlojistik Uluslararası Taşımacılık firması olarak siz müşterilerimize Uçakla Kargo göndermenin aslında ne kadar kolay ve hızlı olduğunu bir kez daha ispatlamış oluyoruz. Bilinen göndericiden kargo teslim alındıktan sonrasındaki işlemlerin her biri bilinen alıcıya teslim edilene kadar geçen süre içerisinde kayıt altındadır. Anlık olarak göndericisi veya alıcısı internet ortamında gerekli bilgiyi alabilir. Bu hizmet için ekstra ödeme yapması gerekmez. Sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için lütfen bizlerle iletişime geçiniz.

Hava Kargo İhracat

Türkiye içerisindeki gümrüklü hava sahası bulunan illerden...

View Details

Hava Kargo İthalat

Uzak doğu ülkelerinden Türkiye varışlı İthalat yükleriniz...

View Details

Posta Hizmeti

Adresten adrese dağıtılması gereken gönderileriniz için önerdiğimiz...

View Details

Komple Uçak

Yapıları, ağırlıkları, boyutları ve değerleri itibariyle özel...

View Details

Yolcu Beraberi Taşıma

Kritik zamanli gönderileriniz için Airlojistik sizlere tecrübeli kadrosu tarafından hava kargo yolcu beraberi taşıma hizmeti sunuyor.

Acil hava kargo gönderiniz havalimanından teslim alınıyor, yolcu beraberinde taşınarak varış yerinde havalimanında teslim ediliyor.

Maksimum güvenlik, gizlilik ve dikkat içerisinde müşterilenin taleplerini Airlojistik tarafından yerine getirilmektedir.

Bu özel servis 20kg altı gönderiler için geçerli olup, servis ağımız için bizle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Yurtiçi Teslimat

Airlojistik olarak Yurtdışına sevk etmeyi planladığınız Türkiye’ deki yılın her günü istenirse teslim alma veya dağıtım yapabilecek güçlü bir ağa sahiptir.

Uluslararası hava kargo taşımacılık acentesi olarak sizlerin talep ve istekleri doğrultusunda vereceğimiz hizmetler için servis seçenekleri sunuyoruz.

7gün 24saat aklınıza takılan tüm sorulara yanıt veriyoruz.

220'
Den Fazla Ülkeye Hizmet
25
Yılı Aşkın Tecrübe
5
Kıtaya Kesintisiz Hizmet
5.5K
Müşteri Memnuniyeti