Komple Uçak

Komple Uçak


Komple uçak kiralama taşınmasını planladığınız özel ve tonajlı yükleriniz için sunmuş olduğumuz avantajlı bir hizmet çeşitidir. Airlojistik olarak; Taşınacak olan yüke, ağırlığa ve ebatlara göre uygunluk çalışması tarafımızdan yapılır. Yaptığımız ön çalışma sonucunda gerek duyulursa yurtdışından operatörlerden de komple kargo uçak kiralaması yapılabilir. Komple uçak kiralaması yapı dekorasyon, inşaat şirketleri, ses ve görüntüleme işleri yapan sektörler tarafından tercih edilmektedir.

Komple uçak kiralama konusunda farklı alternatiflerle karşılaşmanız mümkündür. İlk akla gelenler Özel Jet Kiralama, Ambulans Uçak Kiralama, Yolcu Uçak Kiralama temelinde insan taşır. Komple kargo uçak kiralaması insan yerine ürün, eşya vb. olan taşımak için tercih edilir.

Neden Tercih ?

Komple Uçak Kiralama ile Zamandan Kazanın

Airlojistik; en büyük avantajı da uçağa yüklenen bir kargo Türkiye’den en uzak bir noktaya 16 saatte ulaştırılabilmektedir. Bir kamyon/tır gideceği yere kadar kaza geçirebilir, sarsıntıdan, taşıma süresince hava koşullarından kargoya zarar gelebilir. En çok karşılaşılan sıkıntıların başında gelmektedir. En önemlisi de karayolu taşımacılığında araçtaki yük için, geçtiğiniz her ülkenin gümrüklerine de deklare vermek zorundasınız ama hava taşımacılığında sadece çıkış ve varış destinasyonlarına deklare vermeniz yeterli üzerinden geçtiği ülkelere bilgi, belge, evrak vermek gerekli değildir. Air Lojistik olarak biz gelecek yıllarda bu gelişmenin daha da hız kazanacağı görüşündeyiz. Komple Uçak Kiralama ile zamandan kazanın.

Sabitleme veya Lashing Hizmeti

Lashing hizmetleri; yükün sınıfı ve özelliğine göre taşınma koşullarını belirlenmesi, dış etkenler ve olası risklerin analizinin yapılması ve ürünlerin yüklemesinden başlayarak operasyonun sonuna kadar olan süreçteki tüm risklerin minimize edilmesini sağlayan bir hizmet dizisidir. Airlojistik olarak ulusal ve uluslararası taşımacılıkta en önemli unsurun, ‘’malzeme ve ekipmanların zamanında ve güvenli bir şekilde yerine ulaşması’’ olduğunun bilinci ile hareket etmekteyiz. Hiçbir fiziki zarara uğramadan gideceği havalimanına indirilmektedir.

Seçme Şansınız var mı?

Kargonuzun niteliği ne olursa olsun Airlojistik; talepler ve ihtiyaçlar doğrultusunda hareket eden bir şirkettir. Seçme hakkını müşterisine sunar, alternatifler ile kurumsal çözüm hedefler özel kargo uçak kiralama ile ayrıcalıklı bir şekilde gönderebilirsiniz. 

Komple Kargo Uçak Kiralama ile Neler Taşınabilir ?

Tehlikeli Maddeler, İlaçlar, İnsani yardım malzemeleri, Otomobiller, Normalden oldukça ağır kargolar, Özel tasarım mücevher, Doğal afetlerde öncelikle ulaştırılması gereken güvenlik ekipmanları olup, bu bir kereye mahsus olacaksa komple kargo uçak kiralama‘ yı öneririz. 

Airlojistik Güvencesi

Birçok acenta kargoyu taşıyabilir, Ancak Air Lojistik olarak müşterilerimizin isteği ile en uygun yol, düşük maliyet, hız ve güvenliğini göz önünde tutarak taşımanın sağlıklı ve sorunsuz yapılabilmesi için varlığımızı sürdürmekteyiz.