Türkiye’ den Katar’ a ve Katar’ dan Türkiye’ ye hızlı, güvenli, uygun taşıma maliyetli ve en hızlı teslimat süreli havayolu kargo taşımacılık hizmeti vermektedir. Konu Katar Kargo olunca aklımıza ilk olarak gelenler; uçsuz bucaksız çölleri, güzeller güzeli basra körfezi, ılıman havası gibi şeylerdir. Katar Kargo siz değerli müşterilerine; hava limanından hava limanına, hava limanından adrese, adresten hava limanına ve adresten adrese hava yolu kargo taşımacılık hizmetleri vermektedir. Katar Uçak Kargo şirketinin bu sağladığı hizmetleri, Express gönderi ve Ekonomik gönderi olarak iki çeşit gönderi seçeneği ile göndericiden alıcısına ulaştırmaktadır. Katar Kargonun bireysel ve kurumsal tüm müşterilerine sunduğu bu hizmetlerden yararlanmak için çağrı merkezini arayıp, kargo gönderi bilgilerinizi iletip kargo hizmeti alabilirsiniz.

katarucak-kargo

Katar’ a Kargo Göndermek

Ülkemizden yurtdışına ve yurtdışından ülkemize yapılacak kargo gönderilerinde akla gelen ilk firma olan lider Airlojistik Uluslararası Taşımacılık Kargo şirketimiz her zaman bunun mutluluğunu ve gururunu yaşamaktadır. Firmamız müşteri memnuniyetini benimsemiş yapısının yanı sıra ciddiyeti ve disiplini de her zaman ön planda tutar. Yurtdışına uçakla kargo yollama işi bizim işimizdir. Sizde bir telefonla hizmet talebinde bulunarak, gönderilerinizi bulutların üzerinde uçurabilirsiniz. Katar’ a kargo göndermek bu kadar basit.

Katar Kargo şirketi sunduğu servis hizmetlerinin yanı sıra sürekli olarak müşteri keselerine katkıda bulunmak için özel servis kampanyaları düzenlemektedir. İlgili ülke hava kargo kampanyalarını incelemek için web sitemiz üzerinden kampanyalar sayfasına göz atabilirsiniz.

Katar ülkesine göndermeniz gereken çok acil evrak yada paketiniz mi var? Bu gönderi nasıl sorunsuz ve sıkıntısız bir şekilde, en uygun hava yolu kargo taşıma maliyetleriyle gönderebilirim? ” düşüncesi içinde misiniz? Hiç panik yapmayın ve arkanıza yaslanın, çünkü şuan bulunduğunuz kargo firması, tüm isteklerinize çözüm sağlayacaktır. Hemen bizi arayın, tüm kargo işlerinize çözüm olalım.

Airlojistik Katar Kargo – Deniz Kargo Hizmeti

  • LCL/FCL Konteynır Taşımacılığı
  • Ithalat & Ihracat
  • Limandan Limana Teslim
  • Kapıdan Kapıya Teslim
  • Gümrükleme, Sigorta, Depolama ve İç Taşıma Hizmetleri

katardenizyolu

 

Web: http://www.airlojistik.com/ucak-kargo/

Adres: Istanbul Dünya Ticaret Merkezi EGS Business Park Blokları

B2 Blok No: 1 Yeşilköy / Bakırköy – ISTANBUL

Tel: 0(212) 9702414