” Başka bir ülkeye göndermek istediğiniz bir gönderiniz mi var? Ticari veya bireysel hemen göndermeniz gereken çok acil evrak yada paketiniz mi var? Bu gönderi nasıl sorunsuz ve sıkıntısız bir şekilde, en uygun havayolu kargo taşıma maliyetleriyle gönderebilirim? ” düşüncesi içinde misiniz? Hiç panik yapmayın ve arkanıza yaslanın, çünkü şuan bulunduğunuz kargo firması, tüm isteklerinize çözüm sağlayacaktır. Hemen bizi arayın, tüm kargo işlerinize çözüm olalım.

Yurtdışı Uçak Kargo

Airlojistik Uluslararası hızlı, ekonomik ve yüksek güvenlikli Yurtdışı Uçak kargo hizmetiyle taşımacılık sektöründe önemli bir rol oynar. Sivil havacılık yetki belgesine sahip olan bir acente olmamızdan ötürü, Dünya’nın her yerine hızlı ve güvenilir şekilde hava kargo taşımacılığı yapmaktayız. Acentemiz müşterilerimizin taleplerine bağlı olarak aynı zamanda gönderilerin gümrükleme hizmetini de sağlamaktadır.

Doğrudan dış ticaret ve danışmanlık hizmetlerimizde, kaliteli ürün ve uygun fiyat ilkelerini esas alıyor, müşterilerimize butik hizmet sunuyoruz. 

yurtdışı uçak kargo

Yurtdışına göndermek istediğiniz ürün isterseniz havalimanında bizzat teslim ederek varış noktasına belirtilen süre zarfında ulaştırılmaktadır. Talebiniz doğrultusunda adresten adrese, adresten havalimanına, havalimanından adrese şeklinde olmak üzere gönderileriniz alıcılarına ulaştırılmaktadır. 

Ortadoğu ülkelerine, Avrupa ülkelerine, Uzakdoğu ülkelerine 5 kıtada 220′ den fazla ülkeye hızlı teslimatlar gerçekleştiriyoruz. Air Ekspres ve Air Ekonomik seçenekleri ile gönderi tipinizi kendiniz seçebilir, teslimat şeklini belirleyebiliyorsunuz. Hediye, evrak, ticari numune vs gönderi tipiniz ne olursa olsun hepsinde geçerlidir.

Her kargo taşıyan taşıdığını iddia eden veya telefonla görüştüğünüz kişilere, firmalara aracı komisyonculara itibar etmeyin. Sözlü anlaşmalar yapıp, faturasız belgesiz işlem yapmayın. Bu sektörde işini gerçekten iyi yapan firmalarında bazı kendini bilmezler yüzünden zarar görmesini doğru bulmuyoruz.

 

Web: http://www.airlojistik.com/ucak-kargo/

Adres: Dünya Ticaret Merkezi EGS Business Park Blokları

B2 Blok No:1 Yeşilköy – Bakırköy / ISTANBUL

Tel: 0(212) 9702414