Avrupa Uçak Kargo

Dünya üzerinde endüstriyel açıdan oldukça gelişmiş ve yaşam standartları yüksek olan Avrupa yarımadası, ekonomik olarak güçlü 50 ülkeyi bünyesinde barındırır. Geniş çapta değerlendirmeye alındığında seyahat, kış olimpiyatları, sağlık turizimi, futbol, sanayileşme ve tarım ileri seviyededir. İnsan hakları ve düşünce özgürlüğü ile övünerek bu husuta çıkarılan yasalar ve ülkelerin izlediği iç ve dış politikalar nedeniyle dünyaya örnek gösterilmeyi hedeflemektedirler. Avrupa kıtası üzerinde barındırdığı ülkelerde insan ömrü uzun, çalışan kesim için alım gücü yüksektir. Avrupa Uçak Kargo ile hem gönderi yapan hem de gönderi kabul ederek ticaretlerinin %75 inde  Türkiye ye bağlıdırlar. Türkiye ile olan çalışmaları her geçen yıl daha fazla artmaktadır.

 

Dünyanın 220 ülkesine güvenli teslimatlar..

 

Airlojistik Uluslararası Taşımacılık göndermek istediğiniz evrak, döküman, paket, ticari numuneler de kurumsal taleplere en kısa sürede cevap verebilmek için çalışıyor. Yurtdışı kargo gönderim ve alımlarında şirketlerin çözüm ortağı olarak, gereksinimler doğrultusunda hızlı, güvenilir ve ekonomik seçenekler sunuyor.

Dünya çapında birçok güçlü kuruluşla işbirliği yapan Airlojistik, Türkiye genelinde müşterilerine sunduğu üstün hizmet kalitesini dünyanın dört bir köşesinde de sürdürür. Gönderi yapmak istediğiniz ülke için teslim süresini aşağıda bulunan listeden kontrol ederek kolayca öğrenebilirsiniz. Eğer kesintisiz ve sürekli hizmet almak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

Avrupa Uçak Kargo

Avrupa’ nın gelişme ülkelerinin tüm şehirlerine kapı teslim servis sunmaktayız. Avrupa Uçak Kargo da hali hazırda belirlenmiş bölgeler bulunmaktadır. Bu bölgeler teslim süreleri de dahil edilerek aşağıdaki şekilde listemizde sıralanmıştır. Avrupa Uçak Kargo ile yapacağınız taşımaları çeşitlendirmemiz gerekirse;

  • Gezi, Konser, Fuar katılımcı taşımaları.
  • Aile Birleşimi, Ev taşımaları.
  • Bireysel veya Kurumsal hediye gönderimi.
  • Bireysel veya Kurumsal numune gönderimi.
  • Yurtdışı Satış (Export), İhracat Gönderileri.
  • Kurye (Courier) gönderileri.

Avrupa Uçak Kargo

Almanya, Belçika, Hollanda, Fransa, İngiltere, İtalya gibi Avrupa’ nın büyük şehirlerine göndereceğiniz paketler için firmamız siz değerli müşterileri için taşımacılık hizmeti sağlamaktır. Yurtdışına Avrupa’ nın büyük gelişmiş şehirlerine gerçekleşecek olan bu taşıma için koşul ve şartları telefonla öğrenebilirsiniz. Her ülke için yasaklı, kabul olmayan kargo içerikleri mevcuttur. Ülkelerin hangi koşullarda yurtdışından uçakla gelen paketi kabul ettiğini bizlere danışarak ücretsiz öğrenebilirsiniz. Yurtdışına yapılan taşımalarda en sorunsuz taşıma şekli doğru ve güvenilir bir yönlendirici bulabilmektir. Fiyat açısından rekabetçi olduğumuzu iddia ediyoruz, ve çalışmalarınız da iş tecrübelerimizden yola çıkarak sizlere çözüm ortağı olacağımızı belirtebiliyoruz.

Almanya Uçak Kargo

Dünya ülkeleri arasında en fazla taşımanın gerçekleştiği ve dağıtım noktası olarak kullanılan ülkelerden biri de Almanya’ dır. Avrupa nın bir çok ülkesi ile kara sınırı bulunan ve sınırı bulunan ülkelere kolay ulaşım sağlanan Almanya da teslimatlar ülkeye ulaştıktan sonra hız kazanır. Teslimat süresi ve düşük kargo ücretleri hususunda Almanya Uçak Kargo en baştadır. Sırasıyla diğer Avrupa ülkeleri gelir.

 

Belçika Uçak Kargo

Avrupa’ nın batısında yer alan, konum itibariyle uygun elverişli koşullara sahip olan kara parçası olarak bir küçük ülke Belçika. Başkent Brüksel de dahil olmak üzere ülkenin tamamı nüfus bakımından kalabalık değildir. Coğrafi yapısı sebebiyle kara sınırı Almanya, Hollanda, Fransa ile kara sınırına sahiptir. Bu  da ticaret olanağını arttırmaktadır. Teslimat süresi ve düşük kargo ücretleri hususunda Belçika Uçak Kargo listenin başını çekenler arasındadır. Sırasıyla diğer Avrupa ülkeleri gelir.

Hollanda Uçak Kargo

Hollanda, Hollanda Krallığını meydana getiren, oluşturan dört büyük ülkeden biridir. Hollanda krallığının topraklarının büyük çoğunluk kısmı Avrupa’ nın batısındadır. Başkent Amsterdam turizim ve ticaret açısında uygun koşullara sahip gelişmiş avrupa şehirlerindendir. Ticaret, endüstri ve turizm izlerini her şehirde oldukça belirgin göstermektedir. Teslimat süresi ve düşük kargo ücretleri bulunmaktadır.

Fransa Uçak Kargo

Başkent Paris olan Avrupa’ nın bir diğer büyük şehri Fransa, ticaretin aktif olduğu ülkeler arasındadır. Toprakları Batı Avrupada bulunan ve dünyanın pek çok ülkesinde denizaşırı toprakları da bulunan bir ülkedir. Nüfus olarak ülkemize eş değer bir kalabalıklık oranına sahip olması ticaret ve turizim olarak birçok değere sahip olması bakımından oldukça fazla insanların seyahat ettikleri yerlerden biri olarak tercih edilir. Teslimat ve düşük kargo ücretleri bu ülke içinde geçerlidir.

Https://www.airlojistik.com/avrupaucakkargo/

E-Mail: Cargo@airlojistik.com

Tel: +90(212)970 2414

Fax: +90(850)220 0451

Whatsapp: +90(545)412 1988